POPIS ODLIČNIH UČENIKA NAŠE ŠKOLE

Učenike koji su se istaknuli ne samo uzornim vladanjem, nego i odličnim uspjehom u ovoj školskoj godini želimo posebno pohvaliti za sav trud koji su uložili kako bi postigli ovakve rezultate. Oni su ponos naše Škole, a njihov popis donosimo u nastavku (pod Opširnije).

POPIS ODLIČNIH UČENIKA OSNOVNE ŠKOLE STRAHONINEC

Prema podacima ravnateljice Jelene Okun, u ovoj je školskoj godini nastavu u Osnovnoj školi Strahoninec u 16 razrednih odjela polazilo 309 upisanih učenika. U razrednoj je nastavi u 8 razrednih odjela bilo 148 učenika, odnosno njih 162 u predmetnoj nastavi.

RAZREDNA NASTAVA:

1.A - razrednica Ksenija Meglić: Matija Andrašec, Kevin Čerjavić, Ema Gotal, Andrej Kanižaj, Lana Kolarić, Ivan Kregar, Mihael Kurjaković, Mateo Novak, Petar Novak, Lea Tomašić, Leon Toplek, Buga Toponjak i Rajna Trupković.

1.B - razrednica Desanka Jelenić: Sven Buhin, Viktor Fisher, Stjepan Horvat, Paula Juras, Niko Kovač, Matilda Kraljić, Leona Kukovec, Anamaria Lisjak, Kaja Mikac, Tin Pal, Tina Peras, Dora Pilić, Nela Posavec, Borna Sarić, David Srša, Paula Škvorc, Raina Špoljarić i Niko Štefulj.

2.A - razrednica Sanela Beti: David Đorđević, Hana Đukes, Lana Glavina, Sven Hamer, Manuel Hanžeković, Noa Kolar, Jana Magić, Laura Marčec, Ana Marđetko, Veronika Martinčević, Luka Pintarić, Branko Polanec, Dino Soldat, Teo Srnec, Simona Toplek, Sebastijan Zadravec i Karlo Zdolec.

2.B - razrednica Jadranka Škvorc: Nino Blagović, Ema Borković, Hana Bratiščak, Roko Dunjko, Elena Fegeš, Melani Grahovec, Jakov Gregur, Tia Jurinec, David Kereži, Lovro Kregar, Lea Lehkec, Damjana Lenger, Fran Rešetar, Nika Srnec, David Šlezak, Sven Tkalčec, Magdalena Varga, Antonia Vrtarić i Nikola Zgrebec.

3.A - razrednica Adriana Delonga: Tena Grabar, Dino Horvat, Frida Horvat, Erin Kozar, Timon Kozar, Lucija Lisjak, Luka Meglić, Stjepan Sačer, Jurica Srnec, Jana Stojko, Lana Stupar, Matija Sukanec i Lana Toplek.

3.B - razrednica Sanja Hozmec: Ricca Bistrović, Rachela Branović, Ciara Danilović, Dino Đukes, Anja Horvat, Hana Jagec, Tara Jambrović, Roko Kregar, Luka Makšadi, Luna Marija Novak, Teo Patačko, Hana Posavec, Ema Puljić, Florijan Radek, Vito Špicar, Leo Vrbanec, Viktorija Žerjav i Marko Žulić.

4.A - razrednica Petra Žganec: David Bujanić, Iva Felker, Leon Katanec, Lucija Knezić, Edo Novak, Lana Pintarić, Sven Rešetar, Franka Špiranec i Laura Zorković.

4.B - razrednik Mario Kanižaj: Stjepan Balić, Ivano Buhin, Ria Bujan, Jana Conjar, Katarina Jalušić, Karolina Kovač, Edi Kralj, Ana Meštrić, Karlo Mihaljuš, Petar Novak, Vida Novak, Fran Krsto Pilić i Leon Žarković.

PREDMETNA NASTAVA:

5.A - razrednica Marija Meštrić: Jurica Galić, Eva Marciuš, Marta Posavec, Eva Šlezak i Sara Trnovčanec.

5.B - razrednica Nataša Pongrac: Franka Bukovec, Hana Horvat, Lorena Martinčević, Izidora Mustak, Nadja Novak, Antun Puljić, Barbara Sačer, Niko Srnec, Antonija Šafarić i Erik Vrbanec.

6.A - razrednica Vesna Mikulić: Laura Balić Leček, Luka Bogdan, Dimatteo Čulinović, Katarina Đukes, Paulo Đukes, Matej Meštrić, Nino Škvorc i Iva Vinković.

6.B - razrednice Laura Vranović i Tea Horvatić Zaspan: Nela Božić, Luka Gregur, Ema Kozar, Asja Krumpić, Lorena Martinjak, Matej Mihaljuš, Matija Pal, Tea Podgorelec, Marta Topličanec i Josipa Vrbanec.

7.A - razrednica Dijana Pasarić: Laura Bistrović, Tea Đorđević, Emma Felker, Klara Novak, Karlo Senčar, Jure Škoro, Matija Jalšovec, Tio Špicar i Korina Vinković.

7.B - razrednica Tamara Vidović: Dora Kovač, Lorena Magić, Marin Marciuš, Sara Meštrić, Lovro Radek i Valentina Zver.

8.A - razrednik Siniša Trajbar: Lovro Hozmec, Valentina Kozar, Dea Malašić, Sara Senčar, Jakov Šlezak i Martin Vargek.

8.B - razrednik Davor Žerjav: Luna Hamer, Jakov Kocijan, Ivana Kosi, Julia Magdalenić, Rea Perša, Nikolina Vrbanec i Josip Živčec.

objavio: Vesna Mikulić   datum: 8. 7. 2015.