Domaćini svečanoj završnici Mjeseca borbe protiv ovisnosti

U četvrtak, 15. prosinca, kada se svečano obilježava završetak Mjeseca borbe protiv ovisnosti, naša je Škola tim povodom bila domaćin skupu organiziranomu za sve osnovne i srednje škole Međimurske županije.
Uživali smo u druženju, novim informacijama, a čak smo neki i "diplomirali"!

Više o cjelokupnom događanju pročitajte u nastavku, a na fotografijama donosimo djelić dobre atmosfere koja nas je pratila.

Aktivnosti koje su prednjačile ovu godinu bile su vezane uz izražavanje prijateljstva putem fotografija, čime se nastojalo doprinijeti stvaranju pozitivnog ozračja u razredima i okolini. Uz samu fotoizložbu, koju su postavili učitelj Davor Žerjav i prof. Marina Mrazović, posebnu pozornost privukla je radionica "CSI Strahoninec" Centra za forenzična ispitivanja, istraživanja i vještačenje "Ivan Vučetić" iz Zagreba. Nije izostala ni okrjepa nakon dobro obavljena posla, a za uspomenu su svi dobili slatki darak te anđelčiće koje su izradili učenici Centra za odgoj i obrazovanje Čakovec.
Spomenimo i da su završnu svečanost zajednički organizirali koordinatorica školskih preventivnih programa, Andreja Zadravec Baranašić, uz suradnju Zavoda za javno zdravstvo te Međimurske županije, a u ime Škole pedagoginja Monika Zorčec, uz pomoć i podršku ravnateljice Jelene Okun te ostalih djelatnika Škole.

objavio: Monika Zorčec   datum: 20. 12. 2016.

« Ožujak 2017 »