Mjesec sigurnog interneta

Iako je veljača bogata raznolikim aktivnostima i obilježavanjima, u našoj je Školi ona ovu godinu prepoznata i kao Mjesec sigurnog interneta – u skladu s projektom koji provode učiteljica Informatike Vesna Mikulić i pedagoginja Monika Zorčec. Projekt je namijenjen svim učenicima viših razreda, s ciljem osvješćivanja svih prednosti i nedostataka interneta te sigurnog korištenja. U tu svrhu provedena je anketa među učenicima, čiji će se rezultati prezentirati i javno objaviti, provode se radionice na satovima Informatike i satovima razrednih odjela, izrađuju plakati koji se izlažu na panou Škole. Isto tako Škola aktivno surađuje i s Policijskom upravom međimurskom, čiji su djelatnici u četvrtak, 16. veljače, održali radionice u razredima na temu sigurnog interneta i nenasilja.

Vjerujemo da ćemo zajedničkim trudom postići zadani cilj, ili se barem približiti istomu, te da će Mjesec sigurnog interneta prerasti u cijelu godinu savjesnog korištenja svih vrsta informatičkih tehnologija.

Uživali smo u aktivnom radu s našim učenicima te vam u nastavku donosimo nekoliko fotografija našega zajedničkog druženja na satovima.

objavio: Monika Zorčec   datum: 17. 2. 2017.

« Kolovoz 2017 »