preskoči na sadržaj

Login
Korisnik:
Lozinka:
 

eMatica

CARNet Admin

      

     


   Upisi u srednju školu

Upisi u srednju školu

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vijesti

Čestitka uspješnim učenicima i mentorima

Ravnateljica Škole Jelena Okun, mag. prim. educ., upućuje čestitku ovogodišnjim uspješnim učenicima i mentorima, koju u cijelosti donosimo u nastavku, kao i popis nagrađenih na županijskim natjecanjima te predloženih ili pozvanih na državna.


               ČESTITKA UČENICIMA I UČITELJIMA

I ove školske godine učenici naše Škole nastavljaju nizati sjajne rezultate na županijskim natjecanjima, a neki su predloženi i na državna. Svima iskreno čestitamo, a onima koji nastavljaju svoju lijepu priču želimo puno uspjeha u daljnjem natjecanju. Koristim priliku da u ime učenika, roditelja i svoje osobno ime najtoplije zahvalim svim mentorima koji su nesebično davali sebe, pripremajući učenike za natjecanja, od školske, županijske pa sve do državne razine.

ŽUPANIJSKA NATJECANJA

Matematika: Hana Đukes, 1. mjesto, mentorica Paulina Mikolaj Blagus

Hrvatski jezik: Izidora Mustak, 3. mjesto, mentorica Dijana Pasarić

Biologija: Lorena Martinjak, 3. mjesto, mentorica Nataša Pongrac

Likovna kultura: Franka Bukovec, 1. mjesto, mentorica Marina Mrazović

Informatika: Leon Katanec, 1. mjesto - Algoritmi - Logo 6, mentorica Vesna Mikulić

Paulo Đukes, 1. mjesto - Algoritmi - Logo 8, mentorica Vesna Mikulić

Fran Krsto Pilić, 2. mjesto - Algoritmi - Logo 6, mentorica Vesna Mikulić

Nikola Toplek, 3. mjesto - Algoritmi - Logo 6, mentorica Vesna Mikulić

Goran Ladić, 3. mjesto - Algoritmi - 8. razred - mentor Dejan Drabić - udruga MIS

Tehnička kultura: Viktorija Žerjav - 2. mjesto - Modelarstvo i maketarstvo, mentorica Katica Mikulaj Ovčarić

Tehnička kultura: Matej Meštrić, 3. mjesto - Elektrotehnika, mentorica Katica Mikulaj Ovčarić

Tehnička kultura, Ana Meštrić, 2. mjesto - Graditeljstvo, mentorica Katica Mikulaj Ovčarić

TZK, djevojčice, 2. mjesto u nogometu, mentor Siniša Trajbar

 

UČENICI KOJI SU PREDLOŽENI ILI POZVANI NA DRŽAVNA

                            NATJECANJA

Školski list „Klopotec“ – Izidora Mustak, prijedlog za državnu smotru LiDraNo, mentori Dijana Pasarić i Davor Žerjav

Dokumentarni film „Najbolje mjesto za čuvanje tajni“, Izidora Mustak, sudjelovanje na Smotri hrvatskoga školskog filma, mentori Dijana Pasarić i Mario Kanižaj

Dokumentarni film „Najbolje mjesto za čuvanje tajni“, Eva Šlezak, 2. mjesto na 54. reviji filmskoga stvaralaštva djece, mentori Dijana Pasarić i Mario Kanižaj

Samostalni istraživački rad „Utjecaj kiselih kiša na biljni svijet travnjaka“, Nadja Novak, Sara Trnovčanec, mentorica Nataša Pongrac

LIK - „Muzička slika“, Franka Bukovec, prijedlog za Državno natjecanje likovne kulture i dizajna, mentorica Marina Mrazović

LIK - „Muzička slika“, Niki Novak, prijedlog za Državno natjecanje likovne kulture i dizajna, mentorica Marina Mrazović

       ISKRENE ČESTITKE!

 

                                                      Ravnateljica:

                                              Jelena Okun, mag. prim. educ.



Pošalji prijatelju Pošalji prijatelju
objavio: Monika Zorčec   datum: 17. 3. 2017.

Tražilica

Brojač posjeta
Ispis statistike od 27. 1. 2011.

Ukupno: 594554
Ovaj mjesec: 2732
Ovaj tjedan: 505

Kalendar
« Prosinac 2017 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
1 2 3 4 5 6 7
Prikazani događaji


Oglasna ploča

Korisni linkovi
Tisak

Obrazovanje

Portali





preskoči na navigaciju