Moja kuća iz snova

Na trenutak smo zavirili u budućnost i zamislili svoju kuću iz snova. Pročitajte u kakvim će to kućama naši malci živjeti.

Moja kuća iz snova

Ja sam poznati nogometaš u Argentini. Nalazim se u jednom predivnom gradu. Živim sam s djecom jer je žena otputovala.

Kuća je velika i u obliku nogometne lopte. Vrata su velika i široka, a prozori su mali i široki. Imam dvije spavaće sobe, malu kuhinju i ogromnu sobu gde su mali golovi za djecu i mene. Vani je veliko dvorište u kojem su također mali golovi. Svaki dan kada je sunčano, vani igramo nogomet, a kada je vani zima igramo unutra.

Volim svoju kuću jer je moja i jer u njoj živi moja obitelj. Po mom mišljenju – ništa mi ne nedostaje.

Leon Josip Varga

Moja kuća iz snova

Zovem se Marija. Imam dvadeset godina. Stanujem u Beču, ali kada sam bila manja živjela sam u Biogradu na Moru.

Imam malen stan jer studiram i živim sama. Ulazna vrata su mi smeđe boje i imaju mala stakalca na sebi. Prozori imaju obična, prozirna stakla, a okolo njih je bijelo. U stanu imam ove prostorije: mali dnevni boravak, malu kuhinju, malu kupaonicu i svoju sobu. Omiljena prostorija mi je moja soba jer u njoj provodim najviše vremena i tamo imam puno stvari.

Svoj stan volim jer mi je jako lijep i stalno sam u njemu.

Marija Soldo

Moja kuća iz snova

Zovem se Matea. Dvadeset osam mi je godina. Rođena sam 11. lipnja 1989. godine. Živim U Austriji na jednom brežuljku sa svojom obitelji: mamom, tatom, bratom i bakom. Imam muža i troje djece. Jedno dijete ima dvije godine, a druga dva su blizanci od pet mjeseci.

Moja kuća je velika s mnogo prozora. Ulazna vrata su velika i bijela. U mojoj kući ima sedam spavaonica, a od njih su dvije bračne sobe. Imamo veliku kuhinju, blagovaonicu i tri velike kupaonice. Najdraža soba svim ukućanima je uređen podrum s pikadom, stolom za biljar, teretanom i sobom za gimnastiku. Ima velik bazen i jacuzzi. Imamo veliku garderobu, ured i sobu za šminkanje. Svi volimo provoditi vrijeme u vinogradu. Naši psi pudlice zovu se: Miki, Bela i Sparky. Imamo teren za golf i nogometno igralište na vrhu brežuljka. Volimo našu veliku terasu s roštiljem i kaučem. Imamo tor s konjima i jahački klub „Brežuljka“.

Volim ovu kuću jer je dovoljno velika za cijelu moju obitelj.

Matea Srnec

Moja kuća iz snova

Ja sam poznata youtuberica i glumica. Četrdeset mi je godina. Rođena sam u malom gradu Čakovcu, a sada živim u Dubaiu. Živim sa svojim mužem i svojih četvero djece: tri kćeri koje imaju jedanaest, petnaest i šesnaest godina i sinom od sedamnaest godina.

Moja kuća je velika. Vrata su velika, tamno smeđe boje, a pored njih je malo zvono od pravog zlata. Prozori su iste boje kao i vrata. Moja kuća ima puno velikih prostorija. Ona ima čak tri kata. U kući su kuhinja, blagovaonica, četiri sobe za djecu, soba za igru, soba za opuštanje, soba za glazbu, kupaonica, dnevna soba, podrum, tavan… Vani je veliki bazen, a pokraj je jacuzzi. U zimi nam je to baš lijepo klizalište. Iza bazena je veliki vrt, a pored vrta tereni za razne sportove. Imam vinograd i teretanu pored njega. Moja kuća ima i veliku knjižnicu. Okružena je sa svim vrstama i bojama ruža. Meni je najdraži dio kuće dvorište. U dvorištu su i naši psi, tri haskija: Loky, Ixi i Lava.

Volim svoju kuću jer tu živim sa svojom obitelji. Iako živim u Dubaiu, odem i u Čakovec za praznike.

Rea Petričević

objavio: Petra Žganec   datum: 17. 11. 2017.