1. eTwinning nacionalna konferencija i nagrada

Učiteljice Tamara Vidović i Tea Horvatić su u srijedu, 14. prosinca 2011. prisustvovale 1. nacionalnoj eTwinning konferenciji u Zagrebu. Na konferenciji naša škola pobjedila je na foto natječaju "Agencije za mobilnost i programe Europske Unije" s priloženom fotografijom za koju je zaslužna naša foto skupina pod vodstvom Davora Žerjava. U nastavku se nalazi i zahvalni govor koji je u Zagrebu održala Tea Horvatić.

Želim zahvaliti svima na ovoj nagradi, komisiji koja je odabrala fotografiju i organizatorima, a prvenstveno želim pohvaliti svoje učenike koji su sudjelovali u projektu „Let the Children Sing“ koji su bili voljni mirno pozirati na hladnom mramoru naše škole. Zahvaljujući njima i njihovom marljivom radu dobili smo i nagrade na eTwinningu, od Quality Label-a do Europskog Quality Label-a. Također zahvaljujem i roditeljima bez čijeg pristanka za fotografiranje i ova fotografija ne bi bila izvediva.

Ovom fotografijom „Svi zajedno u eTwinning“ željeli smo pokazati da je eTwinning za nas prozor u svijet, ali i zajednica gdje su svi pojedinci mali kotačići koji pokreću i sudjeluju u sustavu portala. Svojim prikazom eTwinning loga željeli smo ukazati da prijateljstvom i zajedništvom možemo postići više i ostvariti sve što zamislimo, čak i virtualno putovati i sklapati nova prijateljstva kao u našem projektu pomoću pjesama. Na fotografiji su više čovječuljaka iznad našeg „živog“ natpisa eTwinning kako bismo naglasili ulogu prijateljstva i partnerstva u koja vjerujemo.

Također, ova fotografija ne bi bila moguća bez savjeta i ideja naše školske foto skupine pod vodstvom kolege Davora Žerjava, koja nas uvijek prati u radu, kao i vječne podrške naše ravnateljice, gđe. Jelene Okun koja podržava naš eTwinning rad. I na kraju, još jednom hvala svima koji su nam omogućili da eTwinning koristimo u svom redovitom nastavnom radu, pri čemu ćemo sada koristiti i novi fotoaparat kako bismo mogli zabilježiti sve buduće sretne trenutke. Moram napomenuti da nekoliko partnera iz ovog projekta trenutno sudjeluje u novom božićnom projektu XMAS FESTIVAL, tako da se nastala prijateljstva i dalje održavaju. Ova nagrada nas neizmjerno usrećuje i motivira za daljnji rad.

Priloženi dokumenti:
Tamara_i_Tea_eTwinning.jpg (950.75 KB)

objavio: Tea Horvatić   datum: 15. 12. 2011.